O NAS

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie

Nasze Biuro

Nasza pracownia istnieje nieprzerwanie od 1991r. i z powodzeniem jest prowadzona przez jej założycieli do dnia dzisiejszego. Architektura jest dla nas zawodem rodzinnym i pokoleniowym. Od początku istnienia pracownia zrealizowała wiele projektów na terenie całego kraju. Ranga naszych stałych Inwestorów i Klientów świadczy o poziomie naszych kompetencji. Zespół projektowy Architektów i Inżynierów gwarantuje naszym Inwestorom profesjonalny przebieg procesu inwestycyjnego oraz wspomaga ich na każdym etapie jego realizacji. Wiedza, doświadczenie i kapitał naszego biura stanowi idealny warsztat dla realizacji powierzonych nam zadań projektowych. 

Indywidualna konfiguracja zespołu dla każdego zadania projektowego i inwestycyjnego oraz dobór specjalistów, konsultantów i projektantów branżowych zapewnia naszym Inwestorom profesjonalną obsługę Inwestycji. Ideą naszej pracy jest współdziałanie doświadczonych Architektów o wieloletnim dorobku zawodowym z młodymi projektantami i pomysłodawcami

Zespół

1. Architekt Maria Głowacka – Architekt prowadzący / współzałożyciel ( Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej – dyplom w 1979r. Uprawnienia nieograniczone do projektowania uzyskała w roku 1982. Doświadczenie międzynarodowe zdobyła w szkole Bauhausu w Weimarze. Posiada dorobek artystyczny i zawodowy w zakresie Architektury, Planowania Przestrzennego oraz projektowania wnętrz. Czynnie działający Członek Stowarzyszenia Architektów Rzeczypospolitej Polskiej oraz Świętokrzyskiej Izby Architektów – od 2007 roku Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej w Izbie Architektów.

2. Architekt Andrzej Głowacki – Architekt prowadzący / założyciel ( Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej – dyplom w 1980r. Uprawnienia nieograniczone do projektowania uzyskał w roku 1982. Posiada dorobek zawodowy w zakresie Architektury, Inżynierii i Technologii stosowanych w budownictwie. Czynnie działający Członek Stowarzyszenia Architektów Rzeczypospolitej Polskiej oraz Świętokrzyskiej Izby Architektów – od 2007 do 2010 roku Delegat na Krajowy Zjazd Izby Architektów.

3. Architekt Maciej Głowacki ( Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej – dyplom w 2005r.)

4. Architekt Anna Kuchniak ( Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej – dyplom w 2006r.)

5. Plastyk Anna Puchała (Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach – dyplom xxxxx)

6. Inżynier Żaneta Gawron ( Absolwentka Wydziału Budownictwa Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach – dyplom 2009r.)

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Nasza lokalizacja

ul. Śniadeckich 30, 25-366 Kielce

Zadzwoń do nas

(041) 362 95 40

Napisz do nas

biuro@ab-architekci.pl

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone